O Nas

NIMES Consulting jest dynamiczną firmą konsultingową z siedzibą w Warszawie.
Nasza oferta konsultingowa jest ukierunkowana na udzielanie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwom zainteresowanym procesem internacjonalizacji, w szczególności doradztwem biznesowym.

NIMES jest idealnym partnerem w pozyskiwaniu bądź zwiększaniu eksportu na rynki zagraniczne, począwszy od badań rynku aż po ostatni etap usług operacyjnych, takich jak organizacja misji i spotkań B2B.

Szeroka wiedza, obecność na rynku lokalnym oraz umiejętności zdobyte na przestrzeni lat, podparte profesjonalną i stałą siecią współpracowników działających w rozmaitych branżach, pozwalają nam obecnie na skoncentrowanie naszej działalności konsultingowej na rynkach polskim i włoskim.

Na doświadczenie zawodowe oraz referencje firmy NIMES składają się liczne projekty pomyślnie zrealizowane w branży mechaniki specjalistycznej, rolno-spożywczej, mody oraz budownictwa.


Dotychczas, tyko na rynku polskim, zrealizowaliśmy:

■ wprowadzenie >100 firm biznesowych;
■ > 50 misji B2B;
■ > 30 incoming/program hosted buyer.

A także wiele indywidualnych badań sektorowych, studium wykonalności, uczestnictwo w targach, itd.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.