Export Desk - TEM

Dział eksportu wymaga zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników - specjalistów dysponujących wiedzą o danym rynku i posługujących się biegle językami obcymi.

Biorąc pod uwagę, iż już sama decyzja o ekspansji na rynek zagraniczny wymaga poniesienia dodatkowych kosztów, NIMES Consulting oferuje firmom planującym wejście na rynki zagraniczne wsparcie i tym samym optymalizację kosztów pracowniczych poprzez outsourcing działu eksportu. Swoją ofertę kierujemy również dla firm, które pragną zwiększyć swoją sprzedaż na rynku, gdzie już są obecne.

Dzięki naszej wiedzy i elastyczności, outsourcing b2b (usługi Export Desk i Temporary Export Manager) jest idealnym, kompleksowym procesem dla rozwoju nowych rynków.

Oferujemy:

  • analizę rynku produktów, zachowań klientów i działania konkurencji;
  • dopasowanie oraz realizację strategii rozwoju rynku;
  • pozyskanie nowych klientów, oraz utrzymywanie i rozwój zawiązanych relacji (wliczając organizację eventów, wyjazdów i misji handlowych);
  • opracowanie ofert handlowych
     

Korzyści, jakie niesie ze sobą powierzenie czynności związanych z ekspansją eksportu naszym doświadczonym specjalistom, to nie tylko zwiększona efektywność i skuteczność podejmowanych działań, ale też oszczędność czasu i pieniędzy.
Posiadamy bogate doświadczenie na rynkach włoskim i tureckim.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.